Madonna ve Beeple, NFT koleksiyonu satışa çıkaracak!

Kripto Haber TR – Müzik dünyasında çok konuşulan isimlerden olan Madonna ve Beeple, birlikte “Yaratılışın Annesi” adlı üç NFT koleksiyonunu başlatmak için işbirliği yapacaklarını açıkladı.

Detayları açıklamadan önce özet niteliğinde aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz:

  • Müzik dünyasında ilk sıralarda yer alan Madonna ve dünyaca ünlü dijital sanatçı Beeple, yeni bir NFT koleksiyonu başlatmak için işbirliği yapıyor.
  • Madonna, Twitter profil resmiyle bir Bored Ape Yacht Club NFT’sinin koymasından NFT’lere yabancı olmadığını anlıyoruz.
  • Beeple’s EVERYDAYS: THE FIRST 5000 DAYS NFT etkileyici bir şekilde 69,3 milyon $’a satıldı.

Madonna, Beeple ile işbirliği içinde yeni bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Müzik endüstrisi ve dijital dünya, NFT’ler ve Web3‘ün müzik endüstrisi savunucularından büyük isimlerle birleşmeye devam ediyor. NFT alanına giren diğer müzik simgeleri arasında Web3’te aktif olan Snoop Dogg ve Ice Cube ile Nirvana ve David Bowie yer alıyor. Ayrıca, Warner Music Group (WMG) Sandbox’ta arazi satın aldığını da açıklayalım.

Bu nedenle, Madonna’nın sanal dünyaya adım atması pek şaşırtıcı değil.

Madonna ve Beeple yeni bir NFT koleksiyonu başlatmak için işbirliği yapıyor

Bu hafta Madonna ve Beeple, “Yaratılışın Annesi” başlıklı üç yeni NFT koleksiyonunu duyurdu. Madonna, Twitter üzerinden 11 Mayıs Çarşamba günü saat 15:00 PST / 18:00 EST’de SuperRare NFT pazarında açık artırmaya çıkacak olan yeni NFT koleksiyonunu duyurdu.

Madonna ayrıca tüm gelirin The Voices of Children Foundation, The City of Joy ve Black Mama’s Bail Out’a fayda sağlayacağını söyledi.

https://twitter.com/Madonna/status/1523758301724483586?

Bir video röportajında ​​Madonna, projede bir yıl boyunca Beeple ile birlikte çalıştığını ve “yaratılış ve annelik fikriyle tamamen bağlantılı” bir şey yarattığını söyledi.

Sandbox (SAND) fiyat hareketi

Sandbox (SAND) fiyat hareketi
Sandbox (SAND) fiyat hareketi

Yazma sırasında, SAND %6,19 artarak 1,80$’a yükseldi. Güne karışık bir başlangıç yapan SAND’ın 1,81$’a yükselmeden önce sabahın en düşük seviyesi olan 1,64$ seviyesine kadar düştüğünü söyleyebiliriz. SAND’ın birinci büyük direnç seviyesini 1,93$’da hedeflemek için günün 1,81 dolarlık pivotunda hareket etmesi gerekecek. SAND, 1,85 doların üstüne çıkmak için daha geniş bir piyasa desteğine ihtiyaç duymakta.

Uzatılmış bir ralli durumunda SAND, direnci 2,00$’da ve ikinci büyük direnç seviyesini 2,16$’da test edebilir. Üçüncü ana direnç seviyesi ise 2,51 dolarda yer alıyor.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.