eToro, En popüler NFT koleksiyonu olmayı hedefliyor!

Kripto Haber TR – eToro kripto platformu, Bored Apes, CryptoPunks, World of Women gibi mavi tiki olan NFT’ler arasına girmiş ve yaklaşan küçük yeni NFT projelerini içeren 20 milyon dolarlık NFT sunacağını açıkladı.

eToro’nun CEO’su Yonia Assia, şirketi 27 milyon kayıtlı kullanıcısı için ‘NFT’lere doğal bir köprü’ olarak gördüğünü ve ‘metaverse ve dijital varlıklarda büyük potansiyel’ olduğuna inandığını söyledi. Platform, 20 milyon dolarlık NFT yatırımının yarısını aşağıdakilere harcayacağını açıkladı:

  • Bored Apes
  • CryptoPunks
  • Diğer başarılı NFT koleksiyonları (World of Women NFT’leri gibi.)

Bu NFT koleksiyonlara yatırım yapmalarının en büyük sebebi, toplum tarafından kabul edilmiş ve adet bazlı olarak piyasada en yüksek fiyatlandırmaya sahip olmasıdır.

etoro logo min 1280x720 1
eToro, En popüler NFT koleksiyonu olmayı hedefliyor!

Bu yeni NFT koleksiyonları, 2022’de eToro tarafından ‘pazara sunulacak’ ve eToro’nun ‘dünyanın önde gelen NFT koleksiyonlarından’ biri olması hedefleniyor.

eToro NFT’lere Yatırım Yapıyor

Konu ile alakalı yeni web sitesi eToro.art’ın MD’si şunları söyledi:

NFT’ler kültür, teknoloji ve yatırımı bir araya getiriyor. Lider sosyal yatırım platformu olarak eToro’nun bu alana liderlik etmek için iyi bir konuma sahiptir ve eToro.art, toplulukları sanat etrafında birleştirerek yaratıcıları ve yatırımcıları teknoloji aracılığıyla bir araya getirecektir. Temsil ettikleri sanat meraklıları topluluklarının çeşitliliğini, yaratıcılığını ve olumlu sosyal etkisini yansıtan çok çeşitli NFT projelerine destek vermekten heyecan duyuyoruz.

eToro, FCA, ASIC ve CySEC tarafından düzenlenen ve ABD’ye açık olan (SEC uyumlu) dünyadaki en eksiksiz düzenlenmiş kripto para ve hisse senedi platformlarından biridir. NFT’lere atılan bu adım, 2021’de bir NFT pazar yeri açan Binance gibi bazı büyük kripto borsalarına kıyasla biraz geç olsa da, sektör için olumlu olacağı kesin.

Henüz eToro kullanıcıları NFT’leri doğrudan eToro’da takas edebilecek gibi görünmese de, 27 milyon kullanıcısını, daha sonra NFT satın almak için NFT pazarlarını arayacak olan, değiştirilemez tokenlerle tanıştırıyor.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.