Flare, DeFi sektöründe varlığını genişletiyor!

Kripto Haber TR – Flare, Ola Finance ile son ortaklığıyla merkezi olmayan finans (DeFi) sektöründeki varlığını genişletiyor. Ola Finance, kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş programlanabilir kredi ürünleri sağlayan bir firmadır.

Flare, esas olarak Ripple (XRP) ve Dogecoin’e (DOGE) odaklanan uyumlu bir blok zinciridir.

Flare, Ola Finance ile ortak oldu

Flare tarafından yapılan açıklamaya göre, Ola Finance ile büyük bir anlaşma sağladığını belirtti. Bu ortaklık etkinleştirildiğinde, Ola Finance, platformun ana akım tokenlerinden türetilen tüm Flare sürümü tokenleri destekleyecektir. Bu ortaklığın ilk aşamalarında Ola Finance, Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE), Algorand (ALGO) ve Litecoin’i (LTC) entegre edecek.

Ola Finance’in kurucu ortağı ve CEO’su David Yakira, iki ekosistem arasında çok ihtiyaç duyulan bir entegrasyon olduğunu söyleyerek bu ortaklık hakkında yorum yaptı. Yakira, birlikte çalışan iki firma tarafından Turing olmayan tam tokenlerin faydalarının gerçekleştirileceğini belirtiyor.

ola thumbnail

Yakira ayrıca ortaklığın DeFi kredilendirme sektöründe erişilen token sayısını artırma hedefine ulaştığını da sözlerine ekledi. Hugo Philion’un CEO’su ve kurucu ortağı konu ile alakalı şu açıklamayı yaptı:

Songbird’de TVL’nin Ocak ayında 120 milyon dolara ulaşmasıyla, Ola’nın hizmet olarak ödünç verme çözümünün Flare ekosistemine daha da fazla likidite çekmeye hazır olmasından memnuniyet duyuyoruz. Herkesin Songbird & Flare üzerinde kendi markalı kredi ağını oluşturmasını sağlayan DeFi kredilendirmesindeki farklılaştırıcıları, çok güçlü olduğunu kanıtlamalı.

Ola Finance ve Songbird entegrasyonu

Bu ortaklık sayesinde Ola Finance, Songbird’de bir borç verme platformu oluşturma planlarını açıkladı. Songbird, Flare’in bir ağıdır ve Flare’de başlatmak isteyen projelerin işlevlerini test edebileceği bir sanal alan işlevi görür. 

Ola, gelecekte Flare ana ağında başlatmadan önce Flare’s Songbird’de bir borç verme ağı kuracak. Lansman, Flare’in DeFi sektöründeki erişimini genişletecek ve Songbird ağı üzerine inşa edilen projelerin Ola Finance aracılığıyla bir kredi protokolü yürütmesini sağlayacak.

Songbird ağı, bu ortaklık aracılığıyla artan aktiviteyi kaydedecek. Ağ, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ödünç verme ve ödünç alma çözümlerini sağlamak için yetkilendirilecek geliştiriciler için bir platform işlevi görecek.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.