DeFiChain, BNB zinciri ile bağlantı kuracak!

Kripto Haber TR – Bitcoin ağından çatallanan ve Bitcoin üzerinde DeFi uygulamalarının etkinleştirilmesini hedefleyen merkezi olmayan bir hisse kanıtı (PoS) blok zinciri olan DeFiChain, ‘DeFiChain Bridge‘ adı verilen yeni bir merkezi olmayan köprü aracılığıyla BNB Zinciri ile entegrasyonunu duyurdu.

Yeni gelişme ile, Binance’in blok zinciri ekosistemi olan BNB zinciri ile artık entegre edilecek ve kullanıcılara hızlı, güvenli ve düşük maliyetli likidite transferinden yararlanma şansı sunacak.

  • Köprü, DeFiChain ve BNB Chain arasında hızlı, güvenli ve düşük maliyetli likidite transferi sağlıyor.
  • BNB Zinciri kullanıcıları, yüksek ödüllere ve merkezi olmayan hisse senetlerine erişebilecek.
  • DeFiChain, Ethereum ile doğrudan bir köprü kurmayı planlıyor.

DefiChain ve BNB zinciri

DeFiChain Bridge ile BNB Chain kullanıcıları, ekosistemdeki hem arbitrajcılar hem de stake optimize ediciler için mevcut yeni fırsatlarla birlikte kolay ve güvenli token takas etme imkânına erişebilecekler.

DefiChain ve BNB zinciri
DefiChain ve BNB zinciri

Binance ağının genişletilmesi, DeFiChain’e özellikle sorunsuz çapraz zincir işlemlerle yeni sermaye çekmek için bir yol sunuyor. BNB zincirinden DeFiChain’nin ekosistemine girmek artık oldukça kolaylaşacak. Yani, BNB Zinciri yatırımcılarının DeFiChain’in yüksek ödüllerine ve merkezi olmayan hisse senetlerine erişmesi mümkün kılınacak. Bu, kullanıcıların merkezi borsalara ve gerekli hesapları ve kimlik bilgilerini ayarlamakla ilgili sıkıcı süreçlere ihtiyaç duymadan her iki dünyanın avantajlarından yararlanmalarına olanak tanıyacağını söyleyebiliriz.

DeFiChain’in yerel tokeni DFI, kullanıcıların DFI’yi BNB zincirinde varlık aktarım için kullanılabilecek. Kullanıcılar ayrıca DFI tokenlerini diledikleri gibi BNB veya diğer varlıklara dönüştürme fırsatına sahip olacak. Ek olarak, önümüzdeki birkaç ay içinde Ethereum ağına doğrudan bir köprü getirmeyi de düşündüklerini belirtelim.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.