Coinbase, hangi önde gelen platforma ortak oldu?

Kripto Haber TR – Dünyanın önde gelen kripto para borsası platformlarından biri olan Coinbase, OneRiver Digital Assessment Management ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık, kurumsal düzeydeki varlık yöneticilerine odaklanmaktadır.

İki firma, dijital varlık yatırımları almak ve diğer ilgili hizmetlere katılmak için kullanılacak özel bir platform başlatmak için birlikte çalışacak.

Coinbase, OneRiver ile ortak oluyor

Resmi bir blog yazısı, Coinbase’in ONE Digital SMA oluşturmak için OneRiver ile birlikte çalışacağını belirtiyor. Bu ortaklık yatırımcılara “kullanımı kolay, ayrı olarak yönetilen bir hesap platformunda bir dizi dijital yatırım stratejisi ve endekse” yatırım yapmak için ihtiyaç duydukları riski vermeye yardımcı olacak.

Bu özelliğe erişmek isteyen kullanıcıların Coinbase Prime’da olması gerekecek. Coinbase Prime, borsa kullanıcılarına gelişmiş bir ticaret deneyimi ve daha fazla ticaret özelliği sunan abonelik tabanlı bir hizmettir. Coinbase Prime ayrıca, borsanın yüksek net değerli yatırımcıların varlıklarını korumasını sağlayan bir saklama modeline sahiptir.

3220969 810x458 750x375 1

Coinbase bu ortaklık hakkında şu açıklamayı yaptı:

ONE Digital SMA, müşterilere varlıkların doğrudan mülkiyeti, tam şeffaflık ve staking gibi katma değerli hizmetler aracılığıyla gelecekteki getirileri optimize etme yoluyla kriptoya erişim sağlamak isteyen varlık yöneticileri için bir çözüm.

Coinbase, OneRiver’a yatırım yapıyor

Coinbase Ventures, kripto para birimi sektöründeki en büyük yatırımcılardan biri olmuş durumda. Risk sermayesi şirketi, sektördeki önde gelen oyunculardan bazılarıyla ortaklık kurmuştur. Eylül 2021’de Coinbase Ventures, One River Asset Management’ın kripto hedge fonu bölümü olan One River Digital için 41 milyon dolarlık A Serisi fonlama turuna dahil oldu.

Bu finansman turuna katılan diğer firmalar arasında Liberty Mutual Insurance ve Wall Street’teki en büyük finans kuruluşlarından biri olan Goldman Sachs yer aldı. Finansman turu, ABD ve diğer ülkelerdeki kurumsal oyuncular tarafından kripto benimseme düzeyini artırmayı amaçlıyordu.

Son değerleme verilerine göre, One River Asset Management’ın yönetim altındaki varlıklarda 2,3 milyar dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. One River, sektördeki en büyük oyunculardan biri olmasına rağmen, dünyanın en büyük dijital varlık yönetimi şirketi olan Grayscale’in arkasında yer alıyor.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.