SON DAKİKA: 18,8 milyon SHIB yakıldı!

Kripto Haber TR – Shiba Inu topluluğu, şaka kripto parasının büyük arzını azaltmak için yeni adımlar atıyor. Geçtiğimiz aylarda Shiba Inu yetkilileri önemli bir miktar SHIB yaktı, ancak arz hâlâ trilyonlarca miktar seviyelerinde yer almakta.

Shiba Inu, Etherscan’dan bir tweet paylaşım verisi yayınladı. Veriler, son 24 saat içinde yaklaşık 19 milyon SHIB tokeninin yakıldığını gösteriyor. Bu tokenlerin kalıcı olarak toplam arzdan çıkarıldığını belirtelim.

SHIB BURN 1

Şu anda, toplam Shiba Inu arzının %41.0302’si yakıldı, bu da 410.34 trilyon tokene tekabul ediyor. SHIB tokeni piyasaya sürüldüğünde, ilk arz bir katrilyon token idi. Token arzı neredeyse yarı yarıya azalırken, yakma işleminin önemli bir etkiye sahip olması için topluluğun hâlâ trilyonlarca kripto para yakmaya ihtiyacı var.

SHIB yakımı sürecek

SHIB Inu yakma işlemi henüz bitmedi. 14 Şubat’ta başka bir SHIB yakma işlemi yapılacağı açıklandı. Bu işleme Bigger Entertainment kripto plak şirketi ev sahipliği yapacak. Yakma işlemi YouTube’da canlı yayınlanacak. Benzer bir yanma olayı 26 Aralık’ta toplam arzdan 239 milyon SHIB tokeni alındığında gerçekleşti.

Bigger Entertainment’ın kurucusu Steven Cooper, Shiba Inu topluluğunu token yakma sürecine katılmaya çağıran bir tweet yayınladı. Shiba Inu topluluğu üyelerinin bir araya gelip bir bilet alarak etkinliğe destek vermesi gerektiğini kaydetti. Bilet 5$ karşılığında satın alınacaktır. Bu biletlerin satın alınmasından elde edilen para Shiba Inu satın almaya yönlendirilecek ve bu tokenlar yakılacaktır.

Cooper, bu yakma olayının geçmiştekilerden farklı olacağını da ifade etti. Shiba Inu topluluğu üyelerinin YouTube’daki canlı videoya katılarak tokenlerini yakabileceğini belirtti.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.