Solana yakın zamanda 122 dolar seviyesine ulaşabilir!

Kripto Haber TR – Solana fiyatı, Sam Bankman-Fried’in düşüncesine göre yakında tekrar atağa kalkabilir. Analistler, Solana’da bir yükseliş potansiyeli belirlediler ve altcoin’de bir ralli öngöüyorlar.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ı düşmanca ele geçirmesi kripto topluluğunda birçok kişinin başını döndürdü. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’dan FTX borsasının Sam Bankman-Fried’ine kadar, kriptodaki lider isimler, Twitter’ın yerini alacak veya onu yükseltmek için merkezi olmayan bir sosyal medya platformunun geliştirilmesini önerdiler.

 Solana fiyatı yakında yükseliş trendine girebilir

Bu fikrin ana yaratıcısı olan Sam Bankman-Fried, Twitter’ın Solana blok zincirinde çalışma olanaklarını detaylandırdı. Bankman-Fried, bir dizi tweet’te takipçilerine merkezi olmayan bir Twitter olasılığını anlattı. Twitter’ın gelir kaynağı, kullanıcılardan platformdaki reklamların yanı sıra gönderdikleri her tweet için ücretlendirilerek yenilenebilir. Kullanıcılar kendi Twitter arayüzlerini oluşturabilir ve bundan para kazanabilir. 

Yatırımcılar, Twitter’ın Solana’da tekrar oluşturulmasını SOL’un benimsenmesini ve değerini artırabileceğine inanıyor. Analistler, Solana fiyat trendini değerlendirdi ve altcoinde bir ralli öngördüklerini açıkladı. Twitter’da popüler analistlerden biri olan @AltcoinSherpa, Solana fiyatının daha yüksek bir dip oluşturmadan önce 110-115$’a ulaşabileceğine inanıyor. 

Altcoin Sherpa tweet’i

Fiyat bu seviyeyi aşarsa, analistler bunu yükseliş olarak değerlendirecek ve şu anda SOL’nin daha yüksek seviyesini geri alması bekleniyor. 

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.