Shiba Inu Robinhood borsasında listelendi!

Kripto Haber TR – Shiba Inu, son 24 saat içinde yükseliş yaşayan önemli kripto para birimlerinden biri oldu. Şaka olarak ortaya çıkan Shiba Inu Robinhood borsasında listeleme nedeniyle çift haneli kazançlarla yükseldi.

Shiba Inu, yazının yazıldığı sırada yaklaşık %20 oranında ralli yaparak 0,0000275$’dan işlem görüyor.

Shiba Inu Robinhood listelenmesi ile yükselişe geçti

Zayıf piyasa desteğine rağmen, SHIB son 24 saat içinde güçlü bir yükseliş yaşamakta. Mevcut boğalardan yararlanan kısa vadeli yatırımcıların satın alma baskısı şu anda oldukça yüksek. Bu da şaka olarak ortaya çıkan kripto paranın yeni zirveler yaratma şansının yüksek olduğunu gösteriyor.

SHIB, satın alma baskısı devam ederse tekrar 0,000028$ seviyelerine ulaşma konusunda adım atabilir. Shiba Inu, son 24 saat içinde 0,00003$ seviyelere ulaştı, ancak tutunamadı. Bu direnci kırarsa, diğer kritik seviye olan 0.000035 dolara yükselebilir. Yatırımcılar geçen yılkine benzer bir ralli yaratırsa 0.000045$ seviyesine ulaşması oldukça muhtemel.

SHIB
Shiba Inu Robinhood listelenmesi ile yükselişe geçti

SHIB topluluğu, tokenin Robinhood borsasında listelenmesi için baskı yapıyor ve listeleme topluluk için iyi bir haber olarak görülüyor. Robinhood, perakende ticarette de popülerdir ve son listelenme ile birlikte Sihba Inu kısa vadeli yatırımcılar için daha erişilebilir hale getirecektir.

Shiba Inu fiyat analizi

Mevcut SHIB artışı yalnızca “Robinhood etkisi” ile ilişkilendiriliyor. Yeni listelemeler, büyük fiyat artışlarını tetikleme eğilimindedir, ancak bu tür yükselişler genellikle kısa ömürlüdür. Shiba Inu yükselişi devam ettirmesi için 0,000028$ seviyesini bir an önce kırması gerekir.

Shiba Inu için beklentilerimiz oldukça olumlu. Halihazırda Dogecoin’in düşüşünü de ele aldığımızda SHIB’in yükselişe geçmemesi için hiçbir sebep görmüyoruz. Yakın zamanda eğer büyük firmalar tarafından desteklenirse, sıçrama yaşayabilir.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.