Shiba coin geliştiricisi SHIB’e olan bağlılığını yineledi!

Kripto Haber TR – Shiba Coin Baş Geliştirici Shytoshi Kusama, Andre Cronje’nin Ayrılması Arasında SHIB ekosistemine olan desteğini yineledi.

Oldukça başarılı geliştiricilerden olan Andre Cronje ve Anton Neil’in, merkezi olmayan finans alanına katkıda bulunmayı bıraktığını bildiren raporların ardından, Shiba Inu’nun Baş Geliştiricisi Shytoshi Kusama, SHIB topluluğunu rahatlatmak adına bir takım açıklamalarda bulundu.

Bugün paylaşılan bir Twitter gönderisinde Kusama, kripto para biriminin ‘şaka kripto para’ olarak adlandırmak yerine bir yardımcı token olarak görülmesine yardımcı olacak faydalı projeler oluşturarak Shiba Inu ekosistemine kotasına katkıda bulunmaya devam edeceğini belirterek şu açıklamayı yaptı:

Çoğu kişinin sonunu gördüğü bir gelecek görüyorum. Ben milyarder değilim (ve asla olmayacağım), sadece elimden gelenin en iyisini yapan normal bir adamım.

Shiba Inu baş geliştiricisi, Cronje ve Neil’in yakın zamanda ayrılmasının, kripto para geliştiricilerinin herkese finansal özgürlük sağlayabilecek merkezi olmayan bir finans ekosistemi yaratmaya yaptıkları katkılardan dolayı karşı karşıya kaldıkları tehlikeyi göstermeye devam ettiğini ekledi. 

Kusama’nın twitter paylaşımı

Kusama’nın yorumu, projeyi eleştirmekten hoşlanan eleştirmenleri Microsoft ve Warner Brothers ile büyük ortaklıklar imzalamadığı için eleştirmesinden haftalar sonra geldi. 

Kusama, o sırada Shiba Inu’nun henüz büyük ortaklıklar sağlamadığını, çünkü hâlâ inşa etmekte olduğunu ve projelerinin çoğunun hâlâ geliştirme aşamasında olduğunu belirtti. Bu arada Kusama, SHIB’yi bir şaka kritp parası olarak kabul edilmekten çok bir yardımcı tokene dönüştürecek kayda değer Shiba Inu projeleri geliştirmede hâlâ ön saflarda yer alıyor. 

Bildirildiği gibi, Shiba Inu şu anda kazan-kazan (P2E) oyununu ve sonuçta toplam SHIB arzını azaltacak ve böylece kripto para biriminin değerini artıracak bir yakma portalı inşa ediyor. 

SHIB Coin fiyat analizi

shib1
Shiba coin fiyat analizi

SHIB boğaları aktif olarak 50 günlük EMA’yı (Üssel Hareketli Ortalama) 0,000026 dolardan test etmeye çalışıyor. Ayrıca, üçgenin üst trend çizgisinin üzerinde belirleyici bir kapanış, 0,000030 dolarda yatay direnç engelini kırmasına yol açabilir.

Öte yandan, ‘simetrik üçgen’ modelinden daha düşük bir kırılma, Şubat ayının en düşük seviyelerinin 0,000020 dolardan yeniden test edilmesiyle sonuçlanacak. Ardından, 22 Ocak’ta 0,000017 dolardan yapılan en düşük seviyelere ulaşma ihtimali yer alıyor.

SHIB fiyatı, 28 Ekim’de yapılan rekor seviyelerden Ocak ayında yapılan en düşük seviyelere kadar yaklaşık %80 değer kaybetti. O zamandan beri SHIB, artan satın alma baskısı ile 0,000035$’lık yüksek seviyelere çıkmak için güç topladı. Ancak boğalar, seviyenin ötesine geçme inancından şu an için yoksun görünüyor.

Güncel olarak Shiba Inu, gün için %4,66 düşüşle 0.00002294 dolardan işlem görüyor.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.