Lingose Nedir ve Yatırım Yapılmalı mı?

Kripto Haber TR – Bu makalede Lingose nedir ve yükseliş potansiyeli olup olmadığını ele alacağız. Gelin objektif bir şekilde bu yeni kripto para birimini inceleyelim.

Detaylı bir şekilde incelememize geçmeden önce Lingose’un güncel olarak %13,18 değer kaybederek 0,0154$’dan fiyatlandığını belirtelim.

Lingose Nedir ve Yatırım Yapılmalı mı?
Lingose Nedir ve Yatırım Yapılmalı mı?

Lingose Nedir?

Detaylı bir şekilde Lingose projesini anlamanızı sağlamak için öncelikle LING’in hedef aldığı alan hakkında bilgi verelim. Bildiğiniz üzere tüm oyun severler bir ‘ID’ye sahiptir. Bu ID’ler günümüzde veritabanı adı verilen bir büyük kütüphanede saklanır ve korunur.

Bu durum Web3 dünyası için çok ‘ilkel’ kaçmaktadır. Lingose tam olarak bu sorunu ortadan kaldırmayı amaçlayan benzersiz bir projedir. Lingose, ‘ID’ sistemini blok zincir teknolojisine geçirmeyi amaçlayan projedir. Günümüzde blok zincir kavramı oldukça önemli olup birçok firma altyapılarını blok zincire taşıdı.

Aynı durum oyunlar için de geçerlidir. Halihazırda blok zincir tabanlı birkaç oyun şunlardır:

  • ArcheWorld
  • Alien Worlds
  • Farmers World
  • Gameta
  • Upland
  • Axie Infinity

Gelecekte blok zincir tabanlı oyunların azınlıkta olacağını düşündüğümüz için Lingose projesinin gelecekte fiyatının yükseleceğini düşünüyoruz.

Lingose Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Lingose Hangi Borsalarda Listeleniyor?
Lingose Hangi Borsalarda Listeleniyor?

13.09.2022 tarihinde satışa sunulan LING, ilk günden büyük yatırımcı desteği aldığını söyleyebiliriz. Güncel olarak 3 borsada listelenmiş olup, bu borsalar şunlardır:

  • OKX
  • Bybit
  • Bitget

24 saat içerisinde 16.000.000$ hacme ulaşan Lingose en çok OKX borsasından satın alınmış durumda. Gelecek beklentimiz olumlu olup, takip etmeye devam edeceğiz.

Yeni satışa sunulan kripto paralarda risk oldukça yüksektir. Bu sebeple kendi öz araştırmanızı yapıp yatırım yapmanızı öneriyoruz.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.