110 milyondan fazla SHIB yakıldı, beklentiler ne yönde?

Kripto Haber TR – Shiba Inu geliştiricileri, SHIB yakmak için yeni yöntemler geliştirme sürecinde olduklarını açıkladı. Steven Cooper’a göre, bu mekanizmalar ekosisteme daha sonra tanıtılacak. Geçen hafta sonu boyunca 110 milyondan fazla SHIB tokeni yakıldığını da belirtelim.

Token yakma, piyasada token fazlalığı varsa, tokenin değerlerinde düşüşe yol açan yaygın bir taktiktir. SHIB’yi yakan yeni mekanizma tanıtılacak, SHIB’yi aktif olarak yakan işletmelerden birinin sahibi Steven Cooper tarafından detaylandırıldı. 

Geçen hafta 110 milyon SHIB yakıldı

Şaka tabanlı kriptonun dolaşımdaki arzı azalmaya devam ediyor ve son yedi gün içinde 110 milyon SHIB yok edildi. Düzenli SHIB yakma işlemi düzenleyen Bigger Entertainment kripto plak şirketinin sahibi Steven Cooper, yakın tarihli bir Twitter tartışmasına katıldı. SHIB geliştiricilerinin SHIB’yi yakmak için daha fazla yol oluşturmak için yeni mekanizmalar inşa ettiğini söyledi.

shiba inu

Shiba Inu geliştiricileri, SHIB’yi yakmak için yeni yöntemler geliştirme sürecinde. Steven Cooper’a göre, bu mekanizmalar ekosisteme daha sonra tanıtılacak. Geçen hafta sonu boyunca 110 milyondan fazla SHIB tokeni yakıldı.

Token yakma, piyasada token fazlalığı varsa, tokenin değerlerinde düşüşe yol açan yaygın bir taktiktir. SHIB’yi yakan yeni mekanizma tanıtılacak, SHIB’yi aktif olarak yakan işletmelerden birinin sahibi Steven Cooper tarafından detaylandırıldı. Meme kripto geliştiricileri yeni mekanizmalar icat ettiği çıkarımını yapmamız yanlış olmaz.

Şaka tabanlı kriptonun dolaşımdaki arzı azalmaya devam ediyor ve son yedi gün içinde 110 milyon SHIB yok edildi. Düzenli SHIB yakma partileri düzenleyen Bigger Entertainment kripto plak şirketinin sahibi Steven Cooper, yakın tarihli bir Twitter tartışmasına katıldı. SHIB geliştiricilerinin SHIB’yi yakmak için daha fazla yol oluşturmak için yeni mekanizmalar inşa ettiğini söyledi.

Shiba Inu, ikinci en popüler köpek tabanlı şaka kripto parasıdır. Popülerlik açısından bir başka popüler şaka tabanlı kripto para olan DogeCoin’den sonra ikinci sırada yer almakta. DogeCoin, Tesla’nın başına buyruk milyarder ve CEO’su Elon Musk’ın tweet’lerinden sıklıkla etkilenen yüksek oynaklığı nedeniyle düzenli olarak haberlerde yer alıyor. Shiba Inu’ya genellikle DogeCoin katili de denir.

Önümüzdeki Sevgililer Günü’nde SHIB yakımı devam edecek

Cooper tarafından Twitter üzerinden yapılan açıklamaya göre Shiba Inu topluluğunu 14 Şubat’ta yapılacak Shiba Inu yakma partisi için bilet satın almaya çağırdığı bir tweet paylaştı.

Etherscan’da Shiba Inu yakma işlemlerini izleyen yeni oluşturulan web sitesine göre, son 24 saat içinde toplam 18.340.447 Shiba Inu yakıldı. Bu da Shiba Inu ekibinin, 1 Aralık’tan bu yana 2,5 milyar Shiba Inu tokeni yaktığı anlamına geliyor. Bu yakımlar uzun vadede Shiba Inu için faydalı olacağını söyleyebiliriz.

Bir kripto para ne kadar az sayıda olursa değeri o kadar artar. Bu sebeple Shiba Inu yakımları 2022 yılı boyunca devam ederse fiyatı Dogecoin’e yaklaşabilir.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.