Yükselmesi beklenen kripto paralar – Şubat 2022

Kripto Haber TR – Bu yazımızda şubat ayında yükselmesi beklenen kripto paralar hangileri olduğunu detaylı bir şekilde açıklayacağız.

Kripto piyasası büyük ölçüde önde gelen dijital varlık Bitcoin tarafından kontrol ediliyor. Bu, birkaç yatırımcının büyük bir yükselişle yatırım yapmak için ucuz kripto para birimi aramasına neden oldu. Kripto piyasası ayılarla mücadele ederken, boğa sezonu başlamadan önce yatırım yapmanız için yatırım 5 ucuz kripto para birimini sizler için listeledik. Gelin detaylı olarak kripto paraları inceleyelim.

1. Decentraland (MANA)

MANAUSDT 2022 01 31 12 37 22 768x427 1

Decentraland, birçok yatırımcının favorisi olmaya devam edecek ve gerilemiş fiyatı nedeniyle yatırım yapmak için oldukça uygun maliyetli bir kripto para birimi olduğunu söyleyebiliriz. 3D sanal gerçeklik platformu şu anda son 24 saatte %9,42 artışla 2,78 dolardan işlem görüyor.

Decentraland, kripto piyasasının değişken durumuna rağmen güçlü temeller altında büyümeye devam ediyor. Ethereum tabanlı protokol, yakın zamanda sanal saatinin ve özel bir tişörtün lansmanı için lüks marka VaultSwiss tarafından kullanıldı. Buna ek olarak, Avustralya Open, Decentraland’ın araçlarını ve uzmanlığını kullanarak gelişen Metaverse ekosistemine giriş yaptı ve bu gelişmekte olan bir manzaraya işaret ediyor.

Decentraland, yılın başlangıcından bu yana ayılarla yüzleşiyor ve direnç göstermeye devam ediyor. 

2. The Sandbox (SAND)

SANDUSDT 2022 01 31 12 46 12 768x427 1

Sandbox, en iyi performans gösteren başka bir Metaverse ve takas edilemez token (NFT) projesidir. Sandbox, gelecekteki güçlü yükseliş eğilimi nedeniyle yatırım yapmak için ucuz bir kripto para birimidir.

Bu token, Ethereum protokolüne dayanır ve oyun içi varlıkların oluşturulmasını, iletilmesine ve paraya çevrilmesini sağlar. Protokol, oyun endüstrisinde blok zincir teknolojisi ile devrim yaratmak ve yeniden tanımlamak için çıktı. SAND şu anda yeşil bölgede ve son 24 saatte %5,13 artışla 4,01$’dan işlem görüyor. Bununla birlikte, yedi günlük performansı, Metaverse protokolü geçen hafta %41,59 gibi büyük bir artış gösterdiği için yatırım için oldukça umut verici olduğunu söyleyebiliriz.

Geliştirilme aşamasında olmasına rağmen, Sandbox birçok ana akım şirket ve yatırımcı için büyük bir cazibe merkezi olmaya devam etti. Bunlardan biri, yakın zamanda The Sandbox aracılığıyla Metaverse’e atlayan Warner Music platformudur.

3. Cardano (ADA)

ADAUSDT 2022 01 31 12 53 38 768x427 1

Cardano’nun 2 doların altındaki düşük fiyat sabitlemesi, Ethereum’u uzun vadede yatırım yapmak için ucuz bir kripto para birimine rakip yapıyor. PoS blok zinciri protokolü olan Cardano ağı, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, güvenli, birlikte çalışabilir, kararlı ve düşük maliyetlidir.

Ethereum rakibi, Eylül ayından bu yana tekrar tekrar ayılarla karşı karşıya gelmesine rağmen gündemde kalmaya devam etti. Cardano blok zinciri olağanüstü bir 2021 yaşadı ve geliştirme ekibi Input Output Hong Kong (IOHK) ana akım kullanım için protokolü ortaya çıkardığından protokolden daha fazlası bekleniyor.

Cardano şu anda büyük satışların ağırlığını hissediyor ve geçen gün %4.62 artışla 1.066$’dan işlem görüyor. 12 aylık %148,56’lık bir geri dönüş, büyük bir yükselişe sahip blok zinciri tabanlı bir varlığı gösteriyor.

4. Ripple (XRP)

30b20cb0 f4a1 4bd3 9265 6103b2ba429f

Sınır ötesi ödeme sağlayıcısı olan Ripple blockchain, kripto piyasası konsolide olurken yatırım yapmak için başka bir ucuz kripto para birimidir. Dijital varlıkların ve fiatların sınırlar arasında sorunsuz transferini sağlamak için geliştirilen Ripple, değer odaklı herhangi bir yatırımcının portföyünde olması gereken en iyi kripto projesi olduğunu düşünüyoruz.

Ripple, uluslararası işletmeler ve finans kurumlarının tüm aracıları ortadan kaldırırken işlem yapmaları için daha hızlı ve daha ucuz bir yol sunar. Bu amaçla, Ripple blok zinciri, en iyi borsalardan ve işletmelerden birçok yabancı ilgiyi çekmeye devam ediyor. Bu firmalardan biri , yakın zamanda Ripple blok zinciri ile birlikte çalışan Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) tabanlı para transfer platformu Al Fardan Exchange’dir.

Mevcut fiyatı 1 doların altında işlem görmesine rağmen, XRP birçok potansiyel yükselişe sahip ve bu yıl meteorik kazançlar için yatırım yapmak için ucuz bir kripto para birimi olduğunu söyleyebiliriz.

5. Polygon (MATIC)

MATICUSDT 2022 01 31 13 19 22 768x427 1

Katman-2 protokolü olarak Ethereum blok zincirinin üzerinde çalışan Polygon, işlemleri bir araya getirir ve geri eklemeden önce zincir dışı doğrular. Özünde, Polygon en önde gelen akıllı sözleşme üzerindeki işlemin yükünü kaldırır ve 65.000 kayıtlı verime sahip.

Polygon, birkaç yatırımcının dijital varlığa yığılmasıyla büyümeye başladı. Bir yükseliş dalgasında MATIC, Aralık ayı sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.92$’a (ATH) yükseldi.

Yazma sırasında MATIC, büyük ölçüde kripto pazarındaki güçlü düşüş eğilimi nedeniyle rekor seviyesinden %46 düşüş yaşamasına rağmen yakın zamanda toparlanmaya başlamış ve %5,2 artışla 1,65$ seviyesinde işlem görüyor.

6. Audius (AUDIO)

Audius, kullanıcıların sanatçıları doğrudan desteklemesini sağlayan kripto para birimidir. İlk 2018 yılında ortaya çıkan bu kripto para yükselme potansiyeli olan kripto paralar listemizin sonunda yer alıyor. Güncel fiyatı %14,40 artışla 1$’dan işlem görüyor.

3 ay önce TikTok ile yapmış olduğu anlaşma ile 4,99$ seviyesinde ATH yapmıştır. Şu an için başka köklü bir firma ile anlaşmaları bulunmuyor fakat gerek yazılım gerekse pazarlama ekibi olarak oldukça iyi işler çıkarttıklarını söyleyebiliriz.

Uzun vadeli yatırım için büyüme potansiyeli olan favori kripto para birimlerimizden biri olduğunu seve seve söyleyebiliriz.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.