NFTY Finance Nedir? – Geleceğin Kripto Projesi

Kripto Haber TR – Bu makalede gelecekte adını çokça duyacağımız NFTY Finance projesini en ince ayrıntısına kadar açıklayacağız.

İncelememizde ele aldığımız konular başlıca; projenin ne olduğu, hacmini, güncel fiyatını ve gelecekte hangi fiyat aralığında olmasını beklediğimizdir. Hiç vakit kaybetmeden bu önde gelen projenin ne olduğunu açıklayarak başlayalım.

NFTY Finance Nedir? - Geleceğin Kripto Projesi
NFTY Finance Nedir? – Geleceğin Kripto Projesi

NFTY Finance Nedir?

NFTY Finance, NFT sahiplerinin varlıklarını satmadan kazanç elde etmelerine olanak tanır ve platform içerisinde borç veren yatırımcılara minimum riskle kripto paralar vererek kâr elde etmenin bir yolunu sunar.

NFT’ler ve Defi 2.0’ın kesiştiği noktada en kapsamlı likidite sağlayıcı platformu olmayı başaran sektörün önde gelen projesidir. Günümüzde henüz oldukça yeni olmasına rağmen büyük bir topluluk desteği gören NFT sektörünün tam olarak ihtiyaç duyduğu bir projedir.

Bildiğiniz üzere Crypto Punks ve Bored Ape Yacht Club gibi projeler oldukça rağbet gören fiyatı yüksek projelerdir. Fakat, her proje başta bu iki koleksiyon olmak üzere yüksek değerlere ulaşamıyor. Burada devreye NFT Finance vizyonu giriyor. Gelin bu platformun nasıl çalıştığını ele alalım.

NFTY Finance Nasıl Çalışıyor?

Kendinize, NFTY Finance nasıl çalışıyor diye soruyor olabilirsiniz. Sizin için en anlaşılır bir dil ile açıklıyor olacağız. Eğer halihazırda bir eseriniz var ise ve kazanç elde etmek istiyorsanız uzun süre boyunca beklemeniz artık gerekmiyor.

Borç alanlar ve borç verenler dahil olmak üzere kullanıcılar, NFT kredileri için likidite sağlamaya veya NFT’lerine karşı bir kredi için mevcut likidite mağazalarına borç alma işlemlerine güvenle girebilirsiniz. Daha önce Opensea ya da Rarible gibi bir NFT platformu üzerinden satış yaptıysanız NFTY Finance platformunu kullanırken hiç zorlanmayacaksınızdır.

Platforma yükleyeceğiniz NFT’ler için sadece %1 komisyon kesilir fakat bu kesilen oran kadar NFTY tokeni ile ödüllendirileceksiniz. Yani, 100$ için 1$ kaybınız olacaksa size 1$’a eş değer NFTY tokeni verilecek.

NFTY Finance Fiyatı Nedir?

2021 Ağustos ayında piyasaya sürülen NFTY tokeni, oldukça yeni bir kripto para birimi olmasına rağmen fiyatında ciddi ilerlemeler yaşadı. Gelin NFTY Finance fiyatı nedir ve gelecekte hangi fiyat aralığında olmasını beklediğimizi açıklayalım.

NFTY Finance Fiyatı Nedir?
NFTY Finance Fiyatı Nedir?

NFTY Finance yerel tokeni, güncel olarak 0,01$ gibi oldukça uygun bir fiyattan 5 büyük borsada satışa sunulmakta. Bu borsalar şunlardır:

Bu borsalar haricinde de yakın zamanda oldukça büyük kripto borsalarından bir tanesinde listeleneceği aktif olarak konuşuluyor. Uzun vadede büyük kazançlar elde etmesini beklediğimiz bu proje için böyle bir haberin gelmesi, kısa vadede fiyatında %100-150 oranında artmasına etki edeceğini düşünüyoruz.

Halihazırda bildiğiniz üzere son 1,5 yıldır kripto para sektörü büyük baskı yaşıyor. BTC’nin yarı fiyatına (19.952,83$) düştüğü göz önüne alındığında olası bir boğa piyasası başlangıcında NFTY tokeninin fiyatında ciddi artışlar yaşanacaktır.

Telegram: NFTY Finance

Twitter: NFTY Finance

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.