BTT kripto para nedir ve yatırım yapılmalı mı?

Kripto Haber TR – BTT, dünyanın en büyük merkezi olmayan dosya paylaşım protokolü olmayı hedefliyor . BTT kripto para, dünyadaki en popüler merkezi olmayan protokollerin ve uygulamaların özelliklerini destekleyen blok zincirine dayalı bir TRC-10 tokenidir.

Daha yüksek indirme hızları ve BTT tokeni kazanmak istiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı hızlı bir şekilde açıklayalım.

BitTorrent Speed, BitTorrent ve µTorrent Web’in yanı sıra µTorrent Classic’in bir özelliği olarak mevcuttur. BitTorrent Hızı etkinleştirildiğinde herhangi bir şey indiren biri, daha hızlı indirme hızı karşılığında token kazanma seçeneğine sahip olacak. BitTorrent Speed’de kripto torrent tokeni olarak hizmet veren BTT, daha sağlıklı bir BitTorrent protokolüne güç sağlamaktan sorumlu diyebiliriz.

BTT price analysis 22 may 1200x800 1 840x400 1

BTT kripto para nasıl kazanılır?

BTT kripto para kazanmak yukarıda açıkladığımız gibi oldukça basit. Gelin BTT kripto para kazanmak için adım adım ne yapmanız gerektiğini açıklayalım.

  • Cüzdan adresini aktif et

BitTorrent veya µTorrent Web veya µTorrent Classic’in yeni bir sürümünü indirirken veya yükseltirken, torrent yazılımı bir cüzdan ve BTT bakiyesi ile etkinleştirilecek.

  • Hızlı yükleme hızının tadını çıkar

Torrentleri indirirken BitTorrent Speed, daha yüksek hızlar için otomatik olarak BitTorrent’i (BTT) diğer kullanıcılara sunar. Torrent programını normal şekilde kullanmanız yeterli, BTT kazanmak için ekstra bir şey yapmanız gerekmiyor.

  • BTT kazan

Bir torrent dosyasının indirilmesi bittiğinde otomatik olarak BitTorrent (BTT) kazanabilirsiniz. Entegre edilen cüzdan, diğer cüzdanlara gönderebileceğiniz BTT’nizin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

BTT güncel olarak 0,000002$’dan işlem görmekte. Yakın vadede büyüme potansiyeli olan bu token için hodl edilmesi oldukça mantıklı olacağını söyleyebiliriz.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.