Solana fiyat tahmini: SOL, bu seviyeye yükselebilir!

Kripto Haber TR – Bu yazımızda Solana fiyat tahmini ve gelişmeleri hakkında bilgi vereceğiz. SOL/USD, piyasa 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktığından son birkaç gündür pozitif hareket gösteriyor. Bunun dışında, Solana’nın fiyatının hala kanal içindeki 21 günlük hareketli ortalamayı aşması gerekiyor.

Direnç seviyeleri: 80$, 85$, 90$

Destek seviyeleri: 15$, 10$, 5$

Gelin birlikte Solana fiyatının hafta boyunca nasıl bir yol izleyeceğini kendi görüşlerimiz doğrultusunda açıklayalım.

Solana fiyat tahmini: SOL yükselişe hazır

Günlük grafik, Solana fiyatının yeni bir pozitif trend yaratmaya çalıştığını gösteriyor ve yatırımcılar, 70$’lık direnç seviyesini test edebilecek kanalın üst sınırına doğru yükselişin devam etmesini bekleyebilirler. Benzer şekilde, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksinin (14) 40 seviyesinin altında kaldığını, ancak bu bariyerin aşılmasının uzun vadede potansiyel direnç seviyelerini 80 dolar, 85 dolar ve 90 dolar olarak belirleyebileceğini ortaya koyuyor.

Solana fiyat tahmini: SOL yükselişe hazır
Solana fiyat tahmini: SOL yükselişe hazır

Ayrıca, Solana fiyatı yükselen kanal modelini korursa, yatırımcılar önümüzdeki günlerde ek yükseliş trendlerine tanık olabilirler. Bu arada, Solana fiyatı 9 günlük hareketli ortalamanın altına geri çekilirse, bu pazar için düşüş eğilimi olabilir ve bu, kripto parayı 15, 10 ve 5 dolardan uzun vadeli desteklere geri döndürebilir.

Bitcoin ile Solana fiyatı güncel olarak yukarı yönlü hareket ediyor. Dahası, parite 2000 SAT direnç seviyesine dokunursa, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 40 seviyesinin üzerine çıkmak için hareket ettiğinden, piyasa daha fazla yükseliş baskısı bırakmaya devam edecek, bu da daha fazla yükseliş sinyalinin olacağını gösteriyor.

Solana fiyat tahmini: SOL yükselişe hazır
Solana fiyat tahmini: SOL yükselişe hazır

Diğer bir deyişle, SOL/BTC düşer ve 9 günlük hareketli ortalamanın altında kalırsa, kripto parayı 1500 SAT’de en yakın desteğe getirebilir ve daha fazla düşüş hareketi, Solana fiyatını 1200 SAT destek seviyesine düşürebilir. 

Bununla birlikte, kripto para yükseliş hareketini izlemeye devam ederse ve kanalın üst sınırına bakarsa, yatırımcılar 2500 SAT ve üzeri direnç seviyesine doğru bir boğa koşusu görebilirler.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.