Shiba Inu fiyat tahmini: SHIB haftayı bu seviyede kapatabilir

Kripto Haber TR – Bu makalede güncel Shiba Inu fiyat tahmini nedir ve haftayı hangi seviyede kapatabileceğini açıklayacağız.

Kripto piyasasının sert bir şekilde düştüğü doğru ancak Shiba Inu genel kripto piyasasına göre daha sert bir düşüş yaşadı. Çoğu kriptoda ortalama fiyat düşüşü %75 civarındayken, SHIB yaklaşık %90 değer kaybetti. 

Artık kripto piyasası toparlanmaya başladığına göre, SHIB için yükseliş beklememiz oldukça mantıklıdır. 

Shiba Inu Nedir?

Shiba Inu,  Dogecoin’in alternatifi olarak bilinen bir mizah kripto para birimidir. Düşüşten önce, piyasadaki en iyi performans gösterenlerden biri SHIB’di. Bu başarılı mizah kripto para birimi, sahiplerine bir yıl içinde önemli kazançlar sağladı. 2021 Ekim ayında, SHIB %100‘den fazla artış yaşayarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008616$’a ulaştı. 

Ek olarak Doge ile SHIB birbirine çok benzetiliyor fakat durum bu kadar basit değil. Doge kendi blok zincirine sahipken, geliştiriciler Shiba’yı Ethereum üzerine kurarak onu bir token haline getirdi.

Tokenler, başka bir blok zincirinde oluşturulan dijital varlıklardır.

Ortaya çıktığı an bu token Twitter’da gündem oldu. Dogecoin’in başarısı nedeniyle, birçok kişi piyasa duyarlılığından yararlanmak için Shiba’yı satın aldı. Ekim ayında bir boğa koşusu başladığında, ilk on dijital varlık listesinde Dogecoin’i geride bıraktı. Bugün, Shiba, anlatıyı diğer kripto meraklılarına iten sadık bir topluluğa sahip. Bu da kripto para birimine daha fazla yatırımcı getirebilir.

Shiba Inu Fiyat Tahmini

Shiba Inu fiyatı düşüş trendine Kasım 2021’de başladı. Fiyatı 0,00008616 dolardan 0,0000077 dolara kadar düştü. Kısa bir konsolidasyondan sonra, aşağıda yer alan şekilde SHIB’nin düşüş trendi çizgisini nasıl kırdığını görebiliriz. Bu genellikle yeşil kripto pazarından daha güçlü onaylarla birlikte bir trendin tersine döndüğünü gösterir. Şu anda SHIB’nin teknik oluşumu, daha güçlü bir yükseliş trendinin gerçekleşmek üzere olduğunu kanıtlıyor.

Shiba Inu Fiyat Tahmini
Shiba Inu Fiyat Tahmini

SHIB fiyatı 0.000013$ direncini aşmayı başarırsa, 0,000020$’lık bir hedef fiyata ulaşma şansı yüksektir. Bununla birlikte, 0,0000175 dolar, yol boyunca hafif bir direnç gösterebilir. Oradan, bir bütün olarak kripto piyasasının duyarlılığına bağlı olacak.

Öte yandan SHIB yukarıda belirtilen direnci kırarsa, fiyatı 0,000020$’a çıkabilir. Kripto piyasası bir yükseliş trendinde olduğu için bu senaryonun yaşanma ihtimali oldukça yüksektir. Çoğu kripto para kendi dirençlerini kırıyor ve Shiba Inu’nun kısa/orta vadede aynı şeyi yapması bekleniyor.

Shiba Inu Fiyat Analizi
Shiba Inu Fiyat Analizi

Kişisel tahminimiz SHIB’in haftayı 0,000015$ ile kapatacağı yönünde. Shiba Inu tokeni hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.