Shiba coin için beklentiler ne yönde, işte detaylar!

Kripto Haber TR – Shiba coin fiyatı, yükseliş hareketini tetikleyebilecek ilginç bir seviyede yer alıyor. İyimser bir konumda olmasına rağmen, yatırımcıların Bitcoin’in oynaklığını göz önünde bulundurarak dikkatli olmaları gerekiyor.

Özet niteliğinde maddelere birlikte göz atalım:

  • Shiba Inu fiyatı, alçalan bir üçgenin içinde yukarı yönlü kırılım eğilimi gösteriyor.
  • 0,0000227$ seviyesindeki üst trend çizgisinin üzerinde belirleyici bir kapanış, 0.0000313$’a doğru patlayıcı bir hareketi tetikleyebilir.
  • 0,0000203 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, SHIB için yükseliş tezini geçersiz kılabilir.

Shiba coin fiyatı yükselişe hazır

Shiba Inu fiyat hareketi 22 Ocak’tan bu yana en düşük seviyeyi belirledi. Trend çizgilerini bu salınım noktalarına bağlamak, azalan bir üçgen oluşumunu ortaya koyuyor. Bu teknik hareket, ilk yüksek salınım ile alçak salınım arasındaki mesafenin kopma noktasına eklenmesiyle belirlenen %37’lik bir yükseliş, yakın zamanda gerçekleşebilir.

Shiba Inu fiyatının üst trend çizgisini 0,0000227$’dan kırdığını varsayarsak, yeni hedefi 0,0000313$ olarak belirleyebilir. Ancak, bu yükselişin 0,0000272 dolar civarındaki direnç noktası ile karşılaşma ihtimali yüksek. En iyi olasılıkla, toplam kazancı %43’e getirerek, yükseliş trendinin 0,0000325$’a uzatılması da mümkündür.

Shiba coin fiyatı yükselişe hazır
Shiba coin fiyatı yükselişe hazır

Öte yandan, azalan üçgenin alt trend çizgisinin 0,0000203 dolardan altına yakın bir günlük mum çubuğu, kurulumu geçersiz kılacak ve ayrıca Shiba Inu fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Üçgenin altında gerçek bir kırılma olmasına rağmen, SHIB konsolide olduğundan yatırımcıların biraz serbest kalması gerekiyor.

Bununla birlikte, bu seviyenin altında belirleyici bir hareket 0,0000170$’dan 0,0000095$’a uzanan fiyat düşüşü gerçekleşebilir. Bu sebeple en kötü ihtimal olarak %50’lik bir düşüş ile 0,0000094$’a kadar gerilemesi de muhtemel.

Bu sebeple Shiba Inu yükselişe geçmesi için önde gelen kripto para olan Bitcoin’in gerekli ortamı hazırlaması gerekir. Uzun süredir BTC düşüş yaşıyor. Boğa piyasası ile Shiba Inu’nun da yükselişe geçmesi ihtimal dahilinde.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.