Ripple fiyat tahmini: XRP için yükseliş bekleniyor mu?

Kripto Haber TR – Ripple fiyat tahmini yazımızda, XRP’nin hangi konumda olduğunu ve nasıl ilerleyeceğini ele alacağız. Aşağıda ise özet niteliğinde maddelere göz atabilirsiniz.

  • Direnç seviyeleri: 0,72$, 0,74$, 0,76$
  • Destek seviyeleri: 0,52$, 0,50$, 0,48$

Ripple, yeni bir artışa başlamadan önce 0,55 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir, ancak 9 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kalmak için mücadele ettikten sonra, Ripple (XRP) desteğe tutunamazsa aşağı doğru yavaş ve istikrarlı bir ilerleme yaşayabilir. Teknik göstergelere baktığımız zaman XRP, kısa vadeli bir düşüş bölgesine geçmek için en yakın desteği 0,58 dolardan tutunabilir.

Ripple fiyat tahmini: XRP için düşüş ihtimali daha yüksek

Ripple fiyatı şu anda 0,59 dolardan işlem görüyor ve 0,57 doların altına düşürmeye yönelik herhangi bir girişim muhtemelen daha fazla olumsuz gidişata kapı açabilir ve fiyatı 0,54 dolar destek seviyesinin altına düşebilir. Bununla birlikte, yatırımcıların 0,72, 0,74 ve 0,78 dolar direnç seviyelerinde yeni bir yükseliş eğilimi oluşturmadan önce 0,65 doları kırması gerekebilir.

Ayrıca, 0,55 dolarlık destek seviyesine ulaştığında yatırımcılar hızlı bir satın alma deneyimi yaşayabilir. Fakat fiyat toparlanmazsa, düşüş eğiliminin piyasa için daha fazla satış fırsatını tetiklemesi muhtemeldir ve bu da fiyatın kritik destekleri test etmesine neden olabilir. Bu arada, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı satım bölgesine geri dönerek, Ripple’ın daha fazla düşebileceğini veya yatay bir hareket izleyebileceğini gösteriyor.

XRPBTC 02022022

BTC ile karşılaştırıldığında, XRP kanal içinde aşağı yönde hareket ediyor. Satış baskısı devam ederse, Ripple fiyatı piyasaya yeni bir dip getirebilir. Şu anda teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 40 seviyesine doğru ilerliyor; Parite 9 günlük hareketli ortalamaya yaklaştıkça daha olumlu hamleler gelebilir.

Bununla birlikte yatırımcılar, 1500 SAT ve kritik olarak 1400 SAT’a kırılmadan önce 1600 SAT’de hareketli ortalamaların altında yakın destek bekleyebilirler. Bir yükseliş hareketi ortaya çıkarsa, 21 günlük hareketli ortalamanın üzerinde bir kırılmayı doğrulamak, piyasa için bir yükseliş hareketini teyit edebilir ve en yakın direnç seviyesi 1750 SAT ve üzeri olabilir.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.