Nisan ayında alım fırsatı veren 4 kripto para!

Kripto Haber TR – Bu yazımızda siz değerli Kripto Haber TR okuyucularına Nisan ayında alım fırsatı veren 4 kripto para hakkında bilgi vereceğiz.

Kripto para birimleri, yatırımcılara kâr ve geliri spekülasyon yapma ve maksimize etme fırsatı sunar. Bu makalede en iyi kripto paraların fiyat hareketi ve yatırımcıların bunları neden satın alması gerektiği hakkında bilgi sunacağız.

Alım fırsatı veren 4 kripto para

1. Avalanche (AVAX)

Avalanche, ademi merkeziyetçilikten ödün vermeden güvenli ve ölçeklenebilir çözümler oluşturmaya odaklanan sofistike bir blok zinciridir. AVAX blok zinciri, hızlı bir ağ protokolü sağlamak için bir zincir yerine üç zincirle çalışır: Bu zincirler platformlara özel ayrılan zincir, kripto borsaları için zincir ve sözleşmeler için kullanılan zincirlerdir.

AVAXUSDT 2022 04 11 04 30 39
1. Avalanche (AVAX)

AVAX, 76,18 dolardan işlem görüyor ve yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi, daha yüksek bir seviyede fiyatlanmadan önce destek seviyesinden toparlanmaya çalışıyor. Mevcut fiyat sabitlemesi, yatırımcıların Avax piyasasına girmeleri ve iyi bir kâr elde etmeleri için iyi bir giriş noktası sağlamakta.

AVAX blok zinciri, Avalanche kullanıcıları ve geliştiricileri için blok zinciri altyapı çözümleri ve hizmetleri sağlamak adına Coinbase Cloud ile ortaklık kurduğundan, AVAX altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. Avalanche, işlemleri neredeyse anında aktarım ve Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumluluğu ile çözen hızlı bir ağ protokolüdür. Coinbase Cloud ile gerçekleştirilen ortaklık, güvenilir staking altyapısı sağlayacak ve geliştiricilerin daha iyi projeler oluşturmasını sağlayacak.

Coinbase bulutunda, AVAX’larını kolay ve güvenli bir şekilde stake etmelerini sağlayan bir genel doğrulayıcı bulunur. Doğrulayıcılar, işlemleri doğrulayarak, bloklar ekleyip ağın büyümesini ve güvenliğini desteklemeye yardımcı olur. Temsilciler, blok zincirinin en önemli işini yapan doğrulayıcılara coinleri stake ederek katkıda bulunabilirler.

Buna ek olarak, The Coinbase Wallet (SDK), geliştiricilere Avalanche ekosistemine erişim sağlayarak uygulamalarının milyonlarca kullanıcıya ulaşmasını sağlar.

2. Solana (SOL)

Solana, ölçeklenebilirlik çözümleri sunan akıllı bir sözleşme ağıdır. Kripto uzmanları, SOL’un mevcut en hızlı blok zinciri olduğunu düşünüyor ve kanıt niteliğinde Solana ağında saniyede 50.000’den fazla işlem gerçekleştirildiğini açıklayalım. Bu gelişmeleri ele alacak olursak Nisan ayında satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biri olduğunu düşünüyoruz. SOL, 102,27 dolardan işlem görüyor ve aktif olarak dstek seviyesinden işlem görüyor.

SOLUSDT 2022 04 11 04 31 26
2. Solana (SOL)

SOL, mevcut yüksek performanslı blok zincirlerinden biridir. Bu da, Solidity kullanarak Solana ağı kullanarak nasıl projenizi inşa edileceğini arayan Ethereum geliştiricilerinin artık kullanmak için kararlı bir EVM’ye sahip olduğu anlamına gelir.

3. Terra (LUNA)

Terra, blok zinciri işlemlerine istikrar ve ölçeklenebilirlik sağlamak için fiat sabitli kripto paraların gücünden yararlanır. Kripto varlığı 85,70 dolar değerinde ve güncel olarak düşüş trendinde. Bu sebeple yatırımcılara en iyi giriş noktasını sağladığını söyleyebiliriz. Terra, istikrarlı parasını kullanarak istikrar oluşturmak için sürekli olarak diğer blok zincirleriyle entegre olduğu için satın alınacak en iyi kriptolardan biri olarak kabul ediyoruz.

LUNAUSDT 2022 04 11 04 32 14
3. Terra (LUNA)

Terra’yı desteklemek için kurulan kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olan Luna Foundation Guard, Luna sabit para rezervini artırmak için 100 milyon dolar değerinde AVAX satın almaya hazırlanıyor. Terra stablecoin, UST, şimdiden yaklaşık 10 milyar dolarlık bir Bitcoin rezervi tarafından destekleniyor. Geçen hafta Çarşamba günü 230 milyon dolar değerinde Bitcoin eklediğini de belirtelim.

Terra, UST’nin Dolar karşısında istikrarını sağlamak için rezervini artırıyor. UST stablecoin’i herhangi bir itibari para birimi tarafından desteklenmiyor ve dolar sabitini koruyor. Avalanche ile gerçekleştirilecek stratejik ortaklık, Avalanche kullanıcılarının doğrudan Avalanche blok zincirinde AVAX coinleri için UST ticareti yapmasına izin verecektir. Bu, UST’nin benimsenmesini iyileştirebilir ve Terra blok zincirine daha fazla yatırımcı çekebilir.

4. Cosmos (ATOM)

Cosmos, birbirine bağlı blok zincirlerinden oluşan bir ekosistem oluşturmak için tasarlandığından ‘uyum’a odaklanmıştır. Blockchain ağı sürekli geliştirmeler ve entegrasyonlar yaptığı için bu hafta satın alınacak en iyi kriptolardan biri olarak kabul ediliyor. ATOM 24,71 dolardan işlem görüyor ve yatırımcılara satın alma fırsatı sağlayan yükseliş trendinin eşiğinde bir coin olarak görmekteyiz.

ATOMUSDT 2022 04 11 04 32 41
4. Cosmos (ATOM)

Blockchain ağında gerçekleştirilen Theta yükseltmesi, Cosmos Hub’ın bir ana bilgisayar zinciri olmasını sağlayarak Interchain hesaplarına doğru dev bir adımı temsil ediyor. Yükseltmeden sonra, diğer blok zincirler Cosmos’ta hesaplar oluşturup kontrol edebilecek ve yerel işlemleri gerçekleştirebilecek.

Bir sonraki adım olarak planlanan Rho Yükseltmesi, Cosmos’un bir kontrolör zinciri olmasını sağlayacak. Böylece Cosmos, mükemmel bir şekilde birlikte çalışabilir bir sistem oluşturan bu zincirlere işlem yapabilecektir.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Telegram grubumuzdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.