Litecoin fiyat tahmini: LTC, bu seviyeye ulaşabilir!

Kripto Haber TR – Bu yazımızda Litecoin fiyat tahmini nedir ve hafta boyunca nasıl bir yol izleyeceğini detaylı bir şekilde açıklayacağız. Aşağıda ise özet niteliğinde destek ve direnç seviyelerine göz atabilirsiniz:

Direnç seviyeleri: 150$, 160$, 170$

Destek seviyeleri: 90$, 80$, 70$

LTC güncel olarak %2,06 düşüş ile 119,2 dolar seviyesinde hareket etmekte. Günlük grafiğe baktığımız zaman, mum oluşumu şu anda yukarı doğru hareket ediyor, ancak 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düşmek, en yakın destek seviyesi 100$ civarında yer aldığından piyasa fiyatını güneye doğru konumlandırabilir.

Litecoin fiyat tahmini

LTCUSD 21032022
Litecoin fiyat tahmini

Litecoin fiyatı şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde. Bu arada, bu direncin üzerindeki bir artış, 150$, 160$ ve 170$ direnç seviyelerine yoğun alımları tetikleyebilir. Eğer düşüş hakim olursa Litecoin fiyatı muhtemelen 110 dolarda yer alan destek seviyesine tutunacak ve bu da günlük en düşük seviye olabilir. Bu nedenle, Litecoin fiyatı bu destek seviyesinin altına düşerse, muhtemelen en yakın desteği 100 dolardan vurabilir.

Bu arada, satış hacmi artmaya devam ederse, bundan sonraki kritik destek 90 dolar, 80 dolar ve 70 dolar seviyelerinde olabilir. Dahası, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14), göstergesi 60 seviyesinin üzerinde hareket etmeye devam ederse piyasanın daha fazla yükselebileceğini ortaya koyuyor.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, alıcılar parayı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine atmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Bu arada, Göreceli Güç Endeksi (14) teknik göstergesi 60 seviyesinin üzerine çıktığından, en yakın direnç seviyesi 3200 SAT ve üzerinde kanalın üst sınırının üzerinde yer alıyor.

LTCBTC 21032022
Litecoin ne yönde ilerleyecek?

Olumsuz ihtimali değerlendirecek olursak; en yakın destek seviyesi 2500 SAT’dir, eğer fiyat yeni bir düşük oluşturmak için daha da düşerse, 2400 SAT ve altında daha düşük destek bulunabilir. Ek olarak, 9 günlük MA 21 günlük MA’nın altına düşerse, bu piyasanın aşağı yönlü kalabileceği anlamına gelebilir.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.