GALA fiyat analizi: 0,60$’a ulaşacak mı?

Kripto Haber TR – Bu yazımızda Gala fiyat analizi nedir ve 0,60 dolar seviyesine ulaşma ihtimali üzerine detaylı olarak inceleyeceğiz.

Gala, son 7 gün içinde konumunu neredeyse +%80’e yükseltmeye devam ederken kripto dünyasını kasıp kavurmaya devam ediyor. Ağın hiç bitmeyen gelişimi, GALA’nın yükseliş eğilimini sürdürebilmesinin yolu olarak görülüyor. Spesifik olmak gerekirse GALA, oyuncuların oyunlarının gerçek mülkiyetine sahip olmalarını sağlayan farklı türde blok zincir oyunları sunar. 

Örneğin, oyun içi karakterler, görünümler ve öğeler, oyuncuların oyun oynarken sahip olabileceği NFT’lerden yalnızca birkaçıdır.

GALA fiyat analizi

Gala 1024x611 1

Piyasa durumu açısından GALA, 24 saatlik işlem hacmi 1,7 milyar doları aşan yaklaşık 3 milyar dolarlık bir piyasa değeri kaydetmektedir. Ağ tarafından toplanan bu devasa fon, GALA’nın CoinGecko’daki ilk altmış kriptodan biri olarak konumunu korumasını sağlıyor. Gerçekten de bu popülarite, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıların dikkatini çeken etkileyici bir performans olduğu anlamına geliyor.

Bu arada, GALA fiyatı son birkaç gündür fiyatını artırmaya devam ediyor. Sonuç olarak kripto, fiyatını 0,18 dolardan 0,35 dolara yükseldi. Kripto bu ivmeyi koruyabilirse, GALA 0,44 dolarlık direnç seviyesini kırabilir ve daha da ilerleyebilir. Eğer beklendiği gibi ilerlerse, 0,54 dolarlık yükseliş fiyatına giden kapılar açılacak diyebiliriz.

Ancak, bu fiyat tahmini hâlâ yükseliş piyasasının davranışına ve ağındaki yatırımcılara bağlı olduğunu hatırlatalım. 

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.