FLOKI artık stake edilebilecek! Yükseliş bekleniyor mu?

Kripto Haber TR – FLOKI, Chainlink Feeds sistemine dahil ederek bir adım daha atıyor. Bu yenilik ile birlikte, DeFi’ye sorunsuz bir geçişi sağlandı. 

FLOKI, mizahı kullanarak büyümeyi hedefleyen bir projedir. FLOKI’nin kullanıcı tabanı sürekli artıyor. Şu anda, 350.000’den fazla yatırımcısı bulunuyor. Bu da FLOKI’nin hızla kendini dünyanın en popüler kripto para birimlerinden biri haline gelmesinin önünü açıyor.

Bu, kripto para biriminin DeFi’yi mümkün olduğunca çok kişiye tanıtmasına yardımcı olacak kritik entegrasyonları mümkün kılar. Yani entegrasyonlar, daha sıradan yatırımcıların kripto sahnesine girmesine izin verecek. Entegrasyon, tüketicilere her zaman doğru piyasa verilerini almalarını sağlayarak gönül rahatlığı sağlayacaktır.

s cc2cb017c8e1eefaefa603e969a0ac94232936bc
FLOKI artık stake edilebilecek! Yükseliş bekleniyor mu?

FLOKI’nin Temel Stratejisti MrBrown Whale, Chainlink Price Feeds entegrasyonunun FLOKI’nin DeFi yolculuğunda önemli bir adım olduğunu vurguladı. Ayrıca yüksek kaliteli fiyat verilerine erişimlerinin olduğunu belirtti. Yani veriler, FLOKI’nin DeFi’sinin önemli entegrasyonlar kurmasına yardımcı olacak.

Chainlink FLOKI entegrasyonu

Chainlink, yatırımcıları herhangi bir blok zincirinde hibrit sözleşmeleri beslemek için ihtiyaç duydukları hizmetlere bağlayan pazar lideri bir platformdur. Oracle ağları, akıllı sözleşmeleri herhangi bir harici API’ye bağlayan bir ağ türüdür. Bu, daha doğru sonuçlar için zincir dışı hesaplamalardan yararlanmalarını sağlar.

DeFi, sigorta, oyun ve diğer önemli işlerde Chainlink, on milyarlarca doları güvence altına aldı. Chainlink, FLOKI’nin resmi Oracle çözümü olarak seçildi. Süreçleri diğer Oracle çözümlerinden daha hızlı entegre etmesini sağlayan birleşik bir mimari sunar.

Entegrasyonun avantajları

DeFi entegrasyonu, Floki’yi yeni bir kullanışlılık düzeyine taşıyarak şirketi uzun vadeli başarı için daha iyi bir konuma getireceğini düşünüyoruz. 

Floki’nin akıllı sözleşmelerde 75 milyar dolardan fazlasını güvence altına alan 11 milyar dolarlık bir ‘kripto santrali’ ile birleşmesi önemlidir. Chainlink, Floki’nin meşruitiyetini doğrulayan önemli araştırmalar yapmak zorundadır. P2E NFT oyunlarına uygun olan bu bağlantı sonucunda Floki kullanıcılarına Stake Kredisi ve Borçlanma imkanı sunulacaktır. Bu entegrasyon Floki’nin P2E NFT oyununun daha sorunsuz çalışmasını sağlayacak.

Floki Inu 1
Entegrasyonun avantajları

Örneğin, Floki tokenlerinizi satmak yerine, onları bir Defi protokolünde teminat olarak kullanabilirsiniz. Floki tokenlerine bahse girebilir veya onları ödünç verebilir ve onlardan faiz kazanabilirsiniz. Bu, Floki’nin entegre olduğu Defi protokolünün özel yapılandırmasına bağlıdır. Bu gelişmeler sonucunda uzun vadede Floki’nin fiyat artışı elde etmesi kaçınılmazdır.

reklam


Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

One thought on “FLOKI artık stake edilebilecek! Yükseliş bekleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.