Cardano, yükseliş trendi için hazırlanıyor!

Kripto Haber TR – Kripto piyasası geçen hafta iyi performans gösterdi. Bir haftadan kısa bir süre içinde BTC, 36.000 dolardan 43.000 dolara yükseldi. Bu fiyat hareketi, başta Cardano olmak üzere kripto para piyasasında bir yükseliş etkisi yarattı.

Cardano, ocak ayında değerinin büyük bir kısmını kaybederek bu yükseliş trendinden faydalandı. ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesinin hâlâ %60 altında, ancak geçen hafta oluşan yükseliş işareti, daha fazla kazancın yolda olduğu anlamına gelebilir.

Cardano yükselişe hazırlanıyor

Mevcut boğa piyasası ADA için yerel bir direnç oluşturmasına sebep oldu. Kripto piyasasının geneli geçen hafta büyük kazanımlar elde etti ancak Cardano büyük bir toparlanma yaşayamadı.

cardano asiri degerlendi simdi tasfiye zamani mi unlu analist acikladi Gela8SIE 1280x720 1

ADA’nın geçen haftaki fiyat hareketine baktığımız zaman, 1,02 ile 1,25 dolar seviyeleri arasında işlem gördüğünü söyleyebiliriz. Bu seviyelerde konsolide olurken, bazı kripto paralar her gün çift haneli kazançlar elde ederek, piyasanın geri kalanı önemli ölçüde toparlandı.

ADA’nın geçmiş performansları, yerel direnç seviyeleri oluşturduktan sonra değerinin neredeyse üç kat arttığını gösteriyor ki bu, mevcut fiyatlarla mümkün olabilir. Tarih tekerrür ederse, ADA %50’ye varan bir sıçrama yapabilir, bu durumda 1,55$ ve 1,65$ arasında fiyatlandığını görebiliriz. 

ADA fiyatlarındaki olumlu işaretlerin ortasında Cardano ağı da büyüyor. ADA, SundaeSwap blok zincirinde başlatıldı ve Cardano’da piyasaya sürülen ilk DEX oldu. SundaeSwap’ın piyasaya sürülmesi, ağdaki ADA kullanımını artırdı ve bu da tokeni daha da büyük bir sıçrama için birinci sınıf hale getirdi.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.