Bitcoin Cash düşüş trendinden çıkacak mı?

Kripto Haber TR – Bitcoin Cash, bu hafta giderek düşmesinin ardından yeni dipler oluşturdu. BCH, güncel olarak 1,4’lık artış yüzdesiyle 300 ile 305 dolar arasında işlem görüyor. Aşağıda ise özet niteliğinde destek ve direnç seviyelerine göz atabilirsiniz:

  • Direnç seviyeleri: 400$, 450$, 500$
  • Destek seviyeleri: 250$, 200$, 150$
BCHUSDDAILYCHARTJAN30 1

Bitcoin Cash bu hafta hangi yönde ilerleyecek?

BCH/USD 400$ seviyesini aşamadıktan sonra daha düşük dip seviyeleri oluşturduğu görülüyor. 14 günlük SMA gösterge eğilimleri, satıcıların daha yüksek bir seviyede satış için beklemek yerine 50 günlük SMA göstergesine baktığımız zaman daha çok, var olan seviyelerde satış için bekledikleri gözlemleniyor.

Güncel olarak Bitcoin Cash düşüş kanalı trend çizgileri arasında ilerliyor ve tüm faaliyetleri bu kanalın içerisinde devam edecek gibi görünüyor. Stokastik Osilatörler, yakın zamanda yukarı doğru bir kuvvetin yakın olduğunu belirtmek için 20 ila 40 seviyeleri arasında yukarı doğru eğimli bir şekilde arttığını gösteriyor. Fakat kripto piyasasındaki karamsarlık oldukça kuvvetli olduğundan BCH cephesinde artış yaşansa dahi küçük çaplı olacağı görüşündeyiz.

BCHBTCDAILYCHARTJAN30

Mevcut seviyelerde durması BCH’nin giderek değer kaybetmesine yol açıyor. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinin üzerinde yer almakta. Düşüş eğilimi, SMA göstergesinin üzerinde yakın bir şekilde çizgiler çizerek, her bir önemli düşen kuvvetin yaptığı psikolojik noktalara dokunuyor. 

BCH eğer 400$ direnç seviyesini hızlı bir şekilde kırarsa 450, 500$ seviyelerine ulaşması oldukça muhtemel.

reklam

Son dakika haberleri kaçırmak istemiyorsanız bizi, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Sitede yer alan hiçbir yazı yatırım tavsiyesi değildirAlacağınız kararlardan yazar ve Kripto Haber TR sorumlu değildir.

Yunus Ozbucak
Author: Yunus Ozbucak

Founder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.